Whatsapp Bilgi Hattı 0 541 291 91 40

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Bize bir iş emanet edildiğinde, kendimizi işi verenin yerine koyar, emaneti kendi malımız sayar ve işe öyle başlarız.

Hizmetinizdeyiz.!

  • Mermer-Traverten-Granit Silim
  • Karo-Çini-Beton Silim
  • Çizik Giderme
  • Honlama-Patinato
  • Ekolojik Temizlik
  • Kristalize Cila
  • Küvet Polisaj
  • Mastik Silikon
  • Emprenye
  • Doğaltaş Satışı
Hizmetinizdeyiz.!

Antalya'nın Alanya ilçesinde mermer silim hizmetiyle sektöre ilk adımını atan firmamız, 10 yılı aşkın bir süredir çalışmalarına aralıksız devam etmekte ve ülke genelinde 10 farklı şehirde faaliyetlerine profesyonel ekibiyle devam etmektedir.Ancak; firmamız kurulduğu 2011 yılından beri gerçekleştirmek istediği 81 ilin tamamını kapsayan hizmet arzusunu da unutmuş değildir.ELİT RESTORASYON; yaptıklarıyla övünenlerden olmaktan hep sakınmış, hizmete ihtiyaç duyulduğunda akla ilk gelecek isimlerden biri olmayı hedeflemiş ve büyük ölçüde bu hedefini mutlu müşterilerinin her geçen gün daha da artmasıyla gerçekleştirmiştir.

Antalya

Pilot hizmet bölgemiz olan Antalya'da uzun yıllardır mermer silimden patinatoya kadar tüm hizmetlerimizi aralıksız (pandemi dönemi de dahil) sürdürmekteyiz.Daha fazla detay için bakınız.

Muğla

Doğal taşların en çok kullanıldığı illerimizden biri olan Muğla'da, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Daha fazla detay için bakınız.

İstanbul

Yüzyıllardan beri doğal taşların en çok kullanıldığı illerimizden biri olan İstanbul'da, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Daha fazla detay için bakınız.

Ankara

Ankara'da bir çok kurum, kuruluş ve farklı projelerde uzun yıllardır mermer silimden patinatoya kadar tüm hizmetlerimizi aralıksız (pandemi dönemi de dahil) sürdürmekteyiz.Daha fazla detay için bakınız.

Bursa

Geçmiş zamanlardan beri her zaman gözde bölgelerden biri olarak bilinen Bursa'da, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Daha fazla detay için bakınız.

Aydın

Geçmiş zamanlardan beri doğal taşların sıkça kullanıldığı antik tarihi yapılarıyla Aydın ilinde, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Daha fazla detay için bakınız.

İzmir

Tarihin her döneminde medeniyetlerin gözbebeği olan Ege'nin incisi İzmir'de, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Daha fazla detay için bakınız.

Konya

Yüzölçümü bakımından ülkemizin en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehri olan Konya'da, restorasyon işlerimiz ve tüm hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir.Daha fazla detay için bakınız.

Mersin

Akdeniz bölgesinde liman kenti olan Mersin (eski adıyla İçel)'de uzun yıllardır mermer silimden patinatoya kadar tüm hizmetlerimizi aralıksız (pandemi dönemi de dahil) sürdürmekteyiz.Daha fazla detay için bakınız.

Trabzon

Karadeniz kıyısında muhteşem doğasıyla ve tarihi yapılarıyla ünlü Trabzon'da, uzun yıllardır mermer silimden patinatoya kadar tüm hizmetlerimizi aralıksız (pandemi dönemi de dahil) sürdürmekteyiz.Daha fazla detay için bakınız.